EGGER F424 ST10 Linnen Taupe ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | F424 |
| Structuur A-zijde | ST10 Deepskin Rough |
| Serienaam | Linnen Taupe |
| Kleur | Grijs |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Artikelcode | 8500-002-637 |
Contact
Het Oldevuuren team staat voor jou klaar
Meer weten over een bepaald product? Even sparren over de aanpak van een project? Neem contact met ons op!