EGGER H1228 TM12 Abano es antraciet ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | H1228 |
| Structuur A-zijde | TM12 PerfectSense Omnipore Matt |
| Serienaam | Abano es antraciet |
| Houtsoort | Essen |
| Kleur | Antraciet |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 1 mm, 75 m |
| Dikte | 1 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Artikelcode | 8500-003-056 |
Contact
Het Oldevuuren team staat voor jou klaar
Meer weten over een bepaald product? Even sparren over de aanpak van een project? Neem contact met ons op!