EGGER H1715 ST12 Parona walnoot ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | H1715 |
| Structuur A-zijde | ST12 Omnipore Matt |
| Serienaam | Parona walnoot |
| Houtsoort | Walnoot |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Artikelcode | 8500-003-070 |
Contact
Het Oldevuuren team staat voor jou klaar
Meer weten over een bepaald product? Even sparren over de aanpak van een project? Neem contact met ons op!