EGGER H3311 TM28 Cuneo ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | H3311 |
| Structuur A-zijde | TM28 PerfectSense Feelwood Nature Matt |
| Serienaam | Cuneo |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 2 mm, 75 m |
| Dikte | 2 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Artikelcode | 8500-003-685 |
Contact
Het Oldevuuren team staat voor jou klaar
Meer weten over een bepaald product? Even sparren over de aanpak van een project? Neem contact met ons op!