EGGER W1000 ST19 Premium Wit ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | W1000 |
| Structuur A-zijde | ST19 Deepskin Excellent |
| Serienaam | Premium Wit |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 2 mm, 75 m |
| Dikte | 2 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 9003 |
| Artikelcode | 8500-003-157 |
Contact
Het Oldevuuren team staat voor jou klaar
Meer weten over een bepaald product? Even sparren over de aanpak van een project? Neem contact met ons op!